x
Dr.Bei

Dr.Bei BET-C01 Sonik Şarjlı Diş Fırçası

0  Yorumlar
399,00 TL
Ücretsiz
Kargo
free-cargo2.png (695 b)
16:00'a kadar Aynı Gün
Kargo
same-day2.png (808 b)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat & İade Koşulları
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Xiaomi Dr. Bei BET-C01 Sonic Şarjlı Diş Fırçası

  Xiaomi Dr Bei Sonic Electric Toothbrush diş fırçası, yumuşak iplik dokusu ile dişlerinizin sağlığı için detaylı fırçalama alışkanlığını kazandırarak diş plaklarının oluşumunu maksimum düzeyde engeller. Su geçirmez yapıya sahip olan Xiaomi Dr Bei Sonic Electric Toothbrush diş fırçası, hassas dişler için hassas mod, normal dişler için ise normal mod özelliğini de barındırmaktadır.

  Dişler Hiç Bu Kadar Temiz Olmamıştı

  Yetişkinler için özel olarak tasarlanan bu diş fırçası tek bir başlığa sahiptir. Dişlerin beyaz ve temiz olması için mükemmel hareketler yapar. Dişlerde temizlenmeyen tek bir nokta kalmaz. Ağız sağlığının tam ve yeterli olması için özel hareketler yapan bu fırça şarjlıdır. Şarjı uzun süre boyunca dayanabilir.


  Kolay Şarj Etme Özelliği

  Diş fırçanızın şarjı bittiği zaman yapmanız gereken şey basit. Banyoda herhangi bir zemine koyacağınız şarj aleti ince ve şık bir görünüme sahiptir. Diş fırçanızı dik şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj ettikten sonra diş fırçasının ışığı sönerek şarj işleminin tamamlandığını belli eder.


  Dakikada 31 Bin Salınım ile Çalışan Diş Fırçası

  Dakikada 31 bin salınım ile çalışan fırça adeta bir rekora imza atmıştır. Sıradan fırçalarının asla yapamayacağı hareketleri ve salınım düzeyi ile dişlerde üstün temizlik sağlanmaktadır. Hem kalite hem de fiyat açısından çarpıcı bir teklif sunan Xİaomi’yi tercih ederseniz, dişlerinizde hayati bir değişim olacak.

  Plaklara ve Çürüklere Elveda Demenin Vakti Geldi

  Dişlerin iyi temizlenmemesine ve diş sağlığının ihmal edilmesine bağlı olarak çürükler ve plaklar meydana gelebilir. Ancak Xiaomi ile dişinizde ulaşılamayan tek bir nokta olmayacağı için ne çürük ne de plak kalır. İlk kullanımdan itibaren müthiş bir temizlik hissine sahip olursunuz.


  Muhteşem Basınç Dalgaları, Muhteşem Temizlik

  Su ve diş macununun karışması ile birlikte muhteşem bir basınca ulaşırsınız. Bu basınç dişlerin temizliği açısından gereklidir.


  Her 30 Saniyede Bir Uyarı

  Diş fırçası her 30 saniyede bir yeterli temizlik yapıldığına dair uyarı vermektedir. Bu sayede dişinizde herhangi bir alanı yetersiz temizleyerek diş temizliğinizi aksatmış olmazsınız.

  ÜRÜNÜN GENEL ÖZELLİKLERİ 
  Marka Adı: Xiaomi Dr Bei C01 Sonic Electric Toothbrush
  Model:  Xiaomi Doktor Bei Bass Diş Fırçası
  Renk:  Beyaz

  ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
  Voltaj:  3.7 
  Güç:  2W
  Pil:  700 mAh
  Şarj Süresi:  4 Saat
  Çalışma Şekli: 2 Farklı Mod (Hassas / Normal)
  Ağırlık: 90 Gr
  Paket Ağırlığı: 400 Gr
   
  KUTU İÇERİĞİ
  -2 Adet Sonic Hassas ve normal fırça başlık
  -1 Adet Gövde
  -1Adet Şarj ünitesi
  -1Adet USB Şarj
  -1 Kullanım Kılavuzu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.