Xiaomi

Xiaomi Mi Alot AC2350 Router

Fiyat
:
344,01 TL
Adet:

-

+

Planlanan Teslimat
:
14.04.2021 - 15.04.2021
16ya kadar-01.png (3 KB)
ucretsizkargo-01-1.png (2 KB)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • *16:00'a kadar verilen siparişler tarafınıza aynı gün ücretsiz olarak kargolanmaktadır.

  *Ürün 2 yıl Delta Servis garantilidir.

  Mi AIoT Yönlendirici AC2350

  Akıllı Gigabit Yönlendirici

  -2183 Mbps'ye kadar teorik kablosuz hızları, Kesintisiz video akışı ve oyun için 2183 Mbps'ye  kadar çift bant eşzamanlı WiFi hızları. 2,4 GHz bandı 3 girişi ve 3 çıkışı destekler ve daha uzun mesafelerde sinyal iletimi ve duvarlardan daha iyi penetrasyon için 450 Mbps'ye kadar teorik kablosuz hızına sahiptir. 5 GHz bandı 4 girişi ve 4 çıkışı destekler ve 1733 Mbps'ye kadar teorik kablosuz hızına sahiptir. Daha yüksek hızlar, yüksek çözünürlüklü videolar yayınlarken ve çok oyunculu oyunlar oynarken daha sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlar.

  -Qualcomm çip, daha kararlı yönlendirici işlemleri ve daha sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlar.

  -Qualcomm CPU, hem Gigabit Ethernet bağlantı noktaları hem de Gigabit çift bantlı WiFi sinyalleri için veri iletimini rahat bir şekilde destekleyerek daha fazla işlem kapasitesi ve daha kararlı işlemler sağlar.

  -7 yüksek performanslı bağımsız sinyal amplifikatörü Duvarların içinden bile güçlü sinyaller için 2,4 GHz ve 5 GHz bantları, duvarlardan daha iyi penetrasyon için 3 ve 4 bağımsız yüksek performanslı sinyal amplifikatöründe (PA + LNA) ayrı ayrı desteklenir. Çift bantlı WiFi, daha büyük evler için kolayca kapsama alanı sağlar. PA (güç amplifikatörü) sinyal iletim gücünü etkili bir şekilde güçlendirirken, LNA (düşük gürültü amplifikatörü) sinyal alıcısının hassasiyetini artırabilir.

  Bağımsız AIoT Anteni


  -Herhangi bir Mi akıllı cihazını hızla keşfedin ve tek adımda bağlanın

  -Bağımsız yerleşik AIoT Anteni, yalnızca Mi Home / Xiaomi uygulamasını açarak yakındaki Mi Smart cihazları * otomatik olarak keşfetmenize, tek adımda ağ kurulumunu tamamlamanıza ve çok çeşitli akıllı özelliklere erişmenize olanak tanır. Evden uzakta olsanız bile ebeveynlerinizin yeni cihazlarını hızlı bir şekilde kurmalarına yardımcı olabilirsiniz.

  -Mi Home / Xiaomi Home uygulaması aracılığıyla bağlanan çoğu WiFi özellikli cihazı destekler

  128 MB RAM


  -128 cihaza kadar kararlı bağlantılar

  -128 MB RAM, 128 * cihaza kadar eşzamanlı bağlantıları destekler ve her cihaz için kararlı veri iletimi ve bağlantı sağlar.

  MU-MIMO teknolojisi


  -Birden çok kullanıcı için daha sorunsuz İnternet erişimi

  -Çok kullanıcılı çoklu giriş ve çoklu çıkış (MU-MIMO) teknolojisi *, yönlendirici üzerindeki birden fazla antenin aynı anda birden fazla cihaza hizmet vermesine izin verir ve birden fazla cihazdan eşzamanlı veri aktarımını destekler, böylece bir cihazdaki yavaş hızlar bunu yapmaz Daha kesintisiz İnternet erişimi için diğer cihazlardaki çevrimiçi deneyimi etkiler.

  Gigabit Ethernet bağlantı noktaları


  -Her megaband bant genişliğinden tam olarak yararlanın

  -100 Mbps ve üzeri hızlar için geniş bant erişim gereksinimlerini karşılamak için 1 Gigabit WAN portu ve 3 Gigabit LAN portu ile donatılmıştır ve maksimum 1000 Mbps bant genişliğini idare edebilir.

  -Güçlü ısı dağılımı Yönlendiricinin uzun vadeli kararlı çalışmasını sağlar

  -Geniş yüzeyli alüminyum alaşımlı ısı emici ve yüksek iletkenliğe sahip termal macun, termal dağılımın verimliliğini etkili bir şekilde artırır. Üst ve alt kapaklardaki soğutma delikleri, yönlendiricinin uzun vadeli güvenilir çalışmasını sağlayarak iyi bir hava sirkülasyonu sağlar.

  Garanti Bilgisi
  :
  Delta Teknik Servis
  Teslimat Bilgisi
  :
  Yurtiçi Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.